W okolicy Atrium...

           Gmina Mielno to jedno z najbardziej atrakcyjnych kąpielisk na polskim wybrzeżu. Na turystów czekają szerokie, piaszczyste plaże, morski mikroklimat oraz bogactwo walorów przyrodniczych z krajobrazem wydmowym terenów nadbrzeżnych, lasami i dziesiątym co do wielkości w Polsce jeziorem Jamno. Leży 12 km od Koszalina.

Pomnik Jelenia

Pomnik Jelenia znajduje się w Mielnie na skwerku przy Urzędzie Gminy (ul. B. Chrobrego 10).

Pomnik Morsa

Usytułowany przy głównym wejściu na plażę (ul. Kościuszki) , jest symbolem organizowanych w Mielnie od 2004 roku Miiędzynarodowych Zlotów Morsów, na które przybywają tysiące miłośników zimowych kąpieli.

Aleja Lipowa

Droga z Mielna do Mielenka – biegnie wzdłuż alei ponad 150–letnich lip. Stare drzewa szczególnie pięknie reprezentują się wiosną i jesienią, a w okresie letnim tworzą naturalny szpaler i osłonę dla kierowców przed słońcem. Dwukilometrową drogę z Mielna można także przebyć przez las mieszany lub chodnikiem.

Park Linowy w Mielnie

Zapraszamy do nowo otwartego Parku Linowego Tukan w Mielnie. W parku czeka na wszystkich ponad 60 atrakcji,

http://www.parkmielno.pl/

Atrakcje na jeziorze Jamno

http://www.tramp.org.pl/

Wędkowanie w Mielnie

Amatorzy wędkowania mogą wykupić specjalne zezwolenia w Gospodarstwie Rybackim w Mielnie. Upoważniają one do wędkowania na spining oraz na dwie wędki na obszarze jeziora Jamno.

Polski Dakar

Polski Dakar to zawody Cross Country, podczas których zawodnicy ścigają się na plaży między Łazami a Mielnem. W zawodach biorą udział amatorzy oraz zawodnicy z czołówki polskiego CC . Klub zapewnia odpowiednie przeszkolenie dla amatorów przed pierwszym udziałem w zawodach.

Wesołe miasteczko

http://www.wesolemiasteczkomielno.pl/