Atrium Apartamenty w Sarbinowie - zadbaliśmy o każdy szczegół.

     Nazywamy się TOPSEL Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością i jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, rodzinną firmą, powstałą na początku 2004 roku. Jedną z dziedzin naszej działalności, jest świadczenie usług deweloperskich w Polsce.


   
Ze względu na to, że o sukcesie inwestycji decyduje jej lokalizacja, polecamy naszym klientom Kompleks Mieszkalny w wyjątkowym miejscu. Wielką wagę przywiązywaliśmy do architektury, standardu wykończenia i jakości materiałów budowlanych. Konsekwentnie dążyliśmy do tego, by nasze dzieło - Atrium Apartamenty w Sarbinowie, stało się dla naszych klientów drugim domem. Miejscem, gdzie będziemy mogli wspólnie relaksować się i odpoczywać, jednocześnie ciesząc się z przemyślanej i zyskownej inwestycji.


   
Do Państwa dyspozycji oddaliśmy 75 przestronnych, jasnych i niezwykle funkcjonalnie zaprojektowanych Apartamentów. Większość z nich przeznaczyliśmy do sprzedaży, jednak aby naszą ofetę uczynić atrakcyjniejszą, część nowych mieszkań - umeblowanych i wyposażonych, proponujemy do wynajęcia sezonowo i całorocznie. Są to, Apartamenty o zróżnicowanym metrażu (od 35m² do 92m²), z tarasami lub balkonami. Dzięki usytuowaniu nieruchomości na niewielkim wzniesieniu, można z jej okien podziwiać, oddalone o niespełna 80 m, przepiękne wody Bałtyku i pejzaż okolicy. Teren całego obiektu jest ogrodzony i monitorowany, dzięki temu gwarantujemy Państwu pełnię bezpieczeństwa.


    Ofertę Atrium Apartamenty w Sarbinowie
, wzbogaciliśmy o Atrium Restaurację i Kawiarnię. Stworzyliśmy dla naszych Gości, całoroczną, kompletną bazę gastronomiczną i biznesowo - konferencyjną. W połączeniu z możliwością krótkotrwałego zakwaterowania przez cały rok, Atrium Apartamenty, wyrosły na luksusowy kompleks mieszkaniowy, dający naszym Gościom komfortowy wypoczynek i szansę na zysk.

    15 grudnia 2011 roku odebraliśmy zwycięską nagrodę w plebiscycie Nasze Dobre z Pomorza 2011, którego organizatorem był wydawca dziennika Głos Dziennik Pomorza. Dzięki głosom ponad 7 tysięcy czytelników, Atrium Apartamenty uzyskały tytuł Najpopularniejszego Produktu z Pomorza.


ARCHITEKTURA ZEWNĘTRZNA

APARTAMENTY